Zakończenie sezonu sportu motorowego 2016

Stało się! Kolejny wspólny rok za nami! W niedzielę 11.12.2016 r. w Filharmonii Pomorskiej im. Ignacego Paderewskiego w Bydgoszczy nastąpiło oficjalne i uroczyste zakończenie sezonu sportu motorowego. Sala była wypełniona po brzegi, co cieszyło nasze oczy.

Otóż z roku na roku obserwujemy coraz większą frekwencję i zainteresowanie sportem motorowym.

Słowa gratulacji otrzymali nasi zawodnicy:

  1. w sporcie kartingowym: Tomasz Wilczyński – w kategorii DD2
  2. Tytuł Wicemistrza Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego OPONEO Rallycross w klasie BMW E 36 – Przemysław Wójcicki
  3. Tytuł II Wicemistrza Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego OPONEO Rallycross w klasie SuperNational – Witold Szulc
  4. W Mistrzostwach Okręgu w AutoSlalomie:
  • w klasie 1. Piotr Perliński
  • w klasie 4. Łukasz Kasprzyk
  • w klasie 2. Kamil Zaroda

Ponadto podziękowania za osiągnięte wyniki w sporcie samochodowym Pucharu Polski OPONEO Rallycross 2016 w grupie SuperNational otrzymał DIZEL (Kamil Urbaczewski).

Puchary i podziękowania wręczał Członek Głównej Komisji Sportu Samochodowego Bartosz Bieliński oraz Przewodniczący Okręgowej Komisji Sportu Samochodowego Mirosław Urbaczewski.

Wszystkim zawodnikom, kierowcom, sędziom oraz oczywiście kibicom serdecznie gratulujemy wytrwałości, sportowego ducha rywalizacji! Nadajecie sens tej dyscyplinie sportu.

A dzięki Waszej nieustannej walce nasz Automobilklub zdobył tytuł Mistrza Okręgu Bydgoskiego OPONEO Rallycross 2016 w klasyfikacji klubowej oraz III. miejsce w Pucharze Polski OPONEO Rallycross 2016 w klasyfikacji klubowej.

Bardzo dziękujemy za ten wspólnie spędzony czas! My oczywiście nie zwalniamy tępa i przygotowujemy się do sezonu 2017. Także do zobaczenia niebawem!

img_0931 img_0933 img_0936 img_0938