Dzień Kobiet w PZM – Bydgoszcz, 8.03.2019

Co to był za dzień! Oczywiście Dzień Kobiet, podczas którego Panie wzięły udział w bezpłatnym kursie z doskonalenia technik jazdy. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Ośrodek Doskonalenia Technik Jazdy PZM w Bydgoszczy i nasz Automobilklub. Uczestniczki zdobyły wiedzę jak poprawić komfort i bezpieczeństwo jazdy samochodem, a „na własnej skórze” spróbowały sił na torze i płycie poślizgowej. Reakcje mówiły same za siebie: takie szkolenia są bardzo ważne i cenne.

Kurs odbył się na torze kartingowym przy ul. Fordońskiej 116 w Bydgoszczy.

Dzięki wsparciu naszych partnerów ten dzień był jeszcze piękniejszy.

Mianowicie uczestniczki wzięły udział w warsztatach makijażu przeprowadzonego przez Studio Makijażu i Stylizacji Piękne Oko

Czas umilały pyszne słodkości przygotowane przez Dullin Pracownia Cukiernicza
oraz skromnie nazwana DOBRA kawa od Dobra Palarnia Kawy

Każda z Pań otrzymała upominek – breloczek od Małe Co Nieco

Niespodzianki vouchery, które zostały rozlosowane przygotowali także: No 1 Restaurant & Wine Bar Studio Figura Bydgoszcz Fordon Sklep z ekskluzywną bielizną BraMiracle Ponadto voucher przekazała właścicielka Studio Makijażu i Stylizacji Piękne oko oraz fotograf Agnieszka Janiszewska, która też zadbała o wyjątkową relację zdjęciową.

Patronat medialny objęło Polskie Radio Pik.

Uczestniczkom gratulujemy umiejętności i liczymy, że zdobyta wiedza Wam się przyda. Szerokości na drodze. Wszystkim zaangażowanym w uświetnienie tego dnia bardzo dziękujemy!

Zachęcamy do obejrzenia relacji zdjęciowej. Autor zdjęć: Agnieszka Janiszewska. W przypadku chęci uzyskania fotografii zapraszamy do kontaktu: biuro@akkp.pl

Zapraszamy też na nasz fanpage: tutaj