Zobaczymy Marcina Wicika w OPONEo MPRC 2019

Nasz zawodnik Marcin Wicik – Mistrz Polski Rallycross z 2007 roku podjął decyzję w sprawie swoich startów w sezonie 2019. Otóż po nawiązaniu współpracy z serwisem Automax Motorsport w grę wchodziła rywalizacja w Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Europy, FIA CEZ, czy nowej serii GRC Europe. Prace nad 600-konnym Focusem RS RX postępują, samochód ma być gotowe na każdą z możliwości.

Przy wsparciu kibiców Marcin zdecydował się na start w pełnym sezonie Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross 2019.

Nasz zawodnik stanie do walki z Tomaszem Kucharem, Marcinem Gagackim oraz Dariuszem Topolewskim, będzie bardzo widowiskowo.

Aczkolwiek Marcin rozważa jeszcze udział w Mistrzostwach Europy:  Na dzień dzisiejszy nie rezygnuje z występów na arenie Europejskiej wręcz jestem bardzo blisko podpięcia serii GRC do mojego kalendarza w roku 2019.

Oficjalna prezentacja samochodu planowana jest na 24.03.2019r. godz. 17:00 w Pędzewie.

Marcinie – trzymamy kciuki!