Oświadczenie naszego zawodnika Marcina Wicika

Jak zapewne wiecie… na ostatniej rundzie OPONEO MPRC w Słomczynie Marcin Wicik uległ poważnemu wypadkowi, właśnie dostaliśmy smutną wiadomość, z którą chcemy się z Wami podzielić:

„Z przykrością informuję, że moje dolegliwości zdrowotne są na tyle poważne, że lekarz sportów motorowych nie dopuścił mnie do rywalizacji w 2. rundzie Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross 2019 w Toruniu. Zmiany w odcinku szyjnym kręgosłupa, przede wszystkim przesunięcie zęba obrotnika ostatniego kręgu szyjnego, wymagają dalszej rehabilitacji manualnej. Ponadto złamanie żebra jest złamaniem strzępionym, z ostrym zakończeniem. Niezachowanie ostrożności grozi przebiciem płuca i rozedmą płucną. Z tymi dolegliwościami, start podczas najbliższej rundy (27-28.04) jest niemożliwy. Zrobię wszystko co w mojej mocy, by powrócić do rywalizacji w najkrótszym możliwym czasie.

  Samochód Ford Focus RX jest w trakcie przygotowań i nie będzie zaprezentowany podczas najbliższej Toruńskiej rundy Mistrzostw Polski kibicom. Poddawany jest on jednocześnie pewnym modyfikacją które mają poprawić jego osiągi i zbliżyć mnie do zwycięstwa w drugiej części sezonu. 

Pozdrawiam, Marcin Wicik „

Marcinie! Co Cię nie zabije to Cię wzmocni! Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia i sił. Jesteśmy z Tobą.

Chcecie być na bieżąco i sami dodać otuchy Marcinowi? Możecie zrobić to na jego stronie fb i naszym fb: